Financieel
- Prijs
- € 775,00/maand
- Provisie
- € 25,00
- Beschikbaarheid
- In onderling overleg
- Gemeenschappelijke kosten
- € 25,00/maand
- Huurgarantie
- € 2.325 (3 maanden)
In een kleinschalig gebouw op de eerste verdieping bevindt zich dit praktisch ingedeelde appartement van 63 m², ideaal voor max. twee personen. Via een rechtstreeks inkom kom je binnen in de lichte woonkamer met een basic open keuken. De keuken is eenvoudig uitgerust met een kookvuur en koelkast. Aansluitend is er een aparte berging, wat extra opbergruimte biedt. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een badkamer met douche en badkamermeubel. Overal ligt een onderhoudsvriendelijke tegelvloer. Vanuit de woonkamer geeft een schuifpui toegang tot het terras, waar je rustig kan genieten van de buitenlucht. Dankzij de centrale ligging zijn winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen vlot bereikbaar.